EN

Kavos receptūros

Cremespresso

Lavazza Cremespresso – išskirtinis šaltas espresso kavos ir grietinėlės gėrimas. Aksominis kremas, papildytas smulkiais ledo kristalais, todėl jo skonis primena gaivų aksominį prisilietimą. Cremespresso tinka bet kuriuo paros metu, tai gaivi alternatyva kapučinui ar skaniam desertui po valgio.

Skaityti daugiau

Espressounique

EspresSOunique yra unikalus espresso potyris naujoje kavos receptų linijoje! EspresSOunique atsispindi dar nematytos estetinės kavos formos, įvairių skonių deriniai ir tekstūros.   

Skaityti daugiau

I piaceri del cafe

I piaceri del cafe – pirmasis Lavazza kompanijos sukurtas kavos meniu pasaulyje. Netikėti kavos ir įvairių sirupų deriniai, šaltų kavų receptai.

Skaityti daugiau

Gelo espresso

Autentiška itališka šalta kava pagal Lavazza – Gelo espresso, produktas, kuris apjungia kokybę ir inovaciją. Skonį ir aromatą garantuoja ypatingas paruošimo būdas. Gelo espresso paruošimui Lavazza Inovacijų ir mokymų centras užpatentavo specialią priemonę – kavos vėsintuvą. Jis ypatingas savo neįprasta nupjauto kūgio forma. Kavos vėsintuvo genialumas taip pat yra ir jo paprastume – jis pastatomas […]

Skaityti daugiau

Passion me

Espreso ir marakujų sulčių šaltas gėrimas, kurio pagrindas espreso ir… Jūs! 1 žingsnis: Įpilkite į stiklinę 80 ml.  marakujų sulčių ir įdėkite mažą šakelę šviežios mėtos. Tuo pat metu paruoškite 1 espreso puodelį  (barmenas). 2 žingsnis: Nuimkite puodelį-dangtelį nuo stiklinės ir įdėkite į ją 4-5 ledo kubelius (barmenas). 3 žingsnis: Pasaldinkite espreso 10 g. arba 2 Lavazza […]

Skaityti daugiau
LT EN