EN

Espressounique

Espresso

Itališka espreso kava – visų kavos gėrimų pagrindas. Espreso kavai taip pat būdingas stiprus aromatas ir išliekantis poskonis. Espresso – tikrų kavos gurmanų gėrimas numeris 1.

Cappuccino

Kapučino su tobula kremine puta – klasikinis kavos ir pieno tandemas. Kapučino kava puikiai tinka mėgautis pusryčių ar priešpiečių metu. Šis klasikinis kavos gėrimas nepaliks abejingų.

Soft cappuccino aroma

Karštas kavos desertas, kurio komponentas yra tikra itališka espreso kava, lengvai plaktas šiltas pieno kremas ir šlakelis pasirinkto skonio sirupo. Patobulintas kapučino kavos variantas patiks mėgstantiems klasiką su lašeliu pagardinimo.  

Cappuccino soya dek

Patiks ieškantiems kažko itin lengvo ir nekaloringo – šiltas plaktas sojų pienas ir espreso kava be kofeino. Cappuccino soya dek atstovauja subalansuotų kavos gėrimų liniją. Šiuo Lavazza Mokymų ir Inovacijų centre sukurtu kavos gėrimu bus patenkinti kavos be kofeino mėgėjai ir tie, kurie skaičiuoja kalorijas.

Latte macchiato

Jaučiamas intensyvus espreso kavos skonis ir lengvai plaktas pienas – puikus klasikinis tandemas.  Šis kavos gėrimas yra vienas mėgstamiausių tarp kavos su pienu gerbėjų. Latte macchiato – pirmenybę teikiantiems tikrai kavos ir pieno klasikai.

Delight latte dek

Mėgstantiems lengvumą – šiltas liesas pienas, kava be kofeino ir Jūsų pasirinkto skonio sirupas, kurį galima rinktis net iš 8 skonių. Delight latte dek atstovauja subalansuotų kavos gėrimų liniją. Šiuo Lavazza Mokymų ir Inovacijų centre sukurtu kavos gėrimu gali mėgautis kavos be kofeino gerbėjai. 

Latte goloso

Nuodėmingas espreso kavos, šilto pieno, pasirinkto skonio kavos kremo ir plaktos grietinėlės derinys – tikra palaima smaližiams. Turtingos kreminės konsistencijos, todėl gali būti tiek geriamas, tiek valgomas – puikiai tinka mėgstantiems eksperimentuoti su skoniu.

Espresso chocolatte

Skirta skonio gurmanams, kurie nuolat ieško naujų skonio potyrių. Ši kava – desertas, tai saldi pagunda, kurios sudėtis – kreminis karštas šokoladas sumaišytas su espreso kava. Purus kremas paruošiamas specialiu Lavazza sukurtu plakikliu.

Espresso shakerato

Espreso kava suplakta su ledo kubeliais, padengta 1 cm puta – troškulį malšinanti energijos banga. Intensyvus atšaldytos espreso kavos skonis ir pateikimas taurėje leis pasijausti ypatingai.  Espresso shakerato ypatingai mėgstamas damų gėrimas, nes kavos patiekimas martini taurėje – itin elegantiškas.

Iced latte

Ypatingai gaivus derinys – šaltas pienas, autentiška Lavazza espreso kava, pasirinktas sirupas ir ledo kubeliai, teikiantys malonumą ne tik žvilgsniui, bet ir sielai. Labai skanu karštą dieną arba “karštame” vakarėlyje! Iced latte – sunku atsispirti gaivumo bangai!

Frozen

Intensyvaus skonio ir aromato espreso kava su daug grūsto ledo ir pasirinkto skonio sirupu nepaliks abejingų. Šis gardus šaltos kavos gėrimas ypatingai patiks tiems, kurie ieško naujos šaltos kavos konsistencijos ir skonio tandemo.

LT EN